Komunikat dla rodziców dzieci przedszkolnych z oddziału pięciolatków (sala nr 1) i sześciolatków (sala nr 2)

02.09.2018, 19:38, SP Boguszyn

Komunikat  dla  rodziców  dzieci  przedszkolnych z oddziału pięciolatków (sala nr 1) i sześciolatków (sala nr 2)

 

Aby ułatwić Państwu przyprowadzanie i odbieranie dzieci (grupa dopołudniowa), informuję, że dla Państwa i Waszych dzieci zostaną otwarte brązowe drzwi wejściowe do budynku szkolnego od strony u. Śremskiej.

Drzwi będą otwarte w godzinach: 7.10 – 8.30 oraz 12.30 – 13.00 (w pozostałych godzinach drzwi dla bezpieczeństwa pozostaną zamknięte jak do tej pory). Bardzo proszę, aby w tych godzinach przyprowadzać dzieci do przedszkola i w podanych godzinach po nie przychodzić.

Bardzo proszę, aby ograniczyć przebywanie na korytarzu szkolnym do niezbędnego minimum. I aby nie wchodzić wejściem bocznym (jak do tej pory), ponieważ to spowoduje przejście przez całą długość korytarza szkolnego (zatłoczonego przez uczniów szkoły)                    i zmniejsza bezpieczeństwo wszystkich dzieci przebywających w budynku szkolnym.

Drodzy Rodzice dzieci przedszkolnych, przypominam, że odbieracie dzieci dopiero po obiedzie i dlatego nie musicie przychodzić przed czasem (nawet do pół godziny wcześniej, jeszcze przed obiadem o godz. 12.00 – to naprawdę niepotrzebne). Nie bardzo macie gdzie czekać na dzieci, by wydłużać czas oczekiwania. Proszę przychodzić po dzieci bezpośrednio do sal po obiedzie, a nie tłoczyć się na korytarzu pod oknami.

Dzisiejszy komunikat podyktowany jest tym, iż w szkole zwiększyła się liczba uczniów (przekroczyliśmy magiczną liczbę 200 dzieci) i tym, iż zgodnie z przepisami oddziały przedszkolne  musiały „zejść” z góry na parter budynku.

Bardzo proszę o zrozumienie i dostosowanie się do tego komunikatu.

                                                                                                                    Dyrektor szkoły

                                                                                                                      Irena Borusiak 
« Wstecz