OGŁOSZENIA

24.09.2017, 15:48, SP Boguszyn

OGŁOSZENIA!


             Zwracamy się z ogromną prośbą do wszystkich rodziców klas III-VII, abyście Państwo oczekiwali na swe dzieci nie na korytarzu szkolnym, a w świetlicy. Prośbę podyktowaliśmy tym, iż zwiększamy bezpieczeństwo naszych uczniów na korytarzu szkolnym. Korytarz jest zatłoczony. Przypominamy, że obecnie na terenie szkoły jest klasa VII, czyli więcej uczniów. Na zebraniu ogólnym w dniu 18 września dyrektor wszystko wyjaśniał. Przypominamy także, że Wasze dzieci, drodzy Państwo, są naprawdę samodzielne i same potrafią się spakować. Samodzielności zresztą też należy uczyć. Dajmy naszym dzieciom szansę na samodzielność.


          Prosimy także o niewchodzenie osób postronnych do łazienek szkolnych. Może być to źle odebrane przez innych rodziców. Macie Państwo wspaniałe dzieci, które świetnie dają sobie radę same. Uszanujcie prosimy, ich samodzielność i zaradność. Uwierzcie we własne dzieci!


          Przypominamy także, że do kuchni mogą wchodzić tylko osoby upoważnione z aktualnymi badaniami lekarskimi z upoważnienia SANEPID-u, czyli panie kucharki oraz dyrektor szkoły. Na teren kuchni nie ma prawa wejść żaden rodzic, uczeń i nauczyciel.
 

DYREKTOR SZKOŁY

Irena Borusiak 
« Wstecz