Uczniowie naszej Szkoły uczestniczyli w roku szkolnym 2014/2015 w wielu imprezach sportowych,

na szczeblu wojewódzkim, powiatowym, gminnym.

Zawody w których braliśmy udział:

• Puchar Orlika Chłopców w kategoriach wiekowych U-10, i U-12
Uczniowie naszej szkoły w Pucharze Orlika na terenie gminy Nowe Miasto w kat. U 10 i U 12 zajęli II miejsca

• Biegi na Orientację w Łęknie
Sześcioro uczniów naszej szkoły brało udział w biegach na orientację, w gronie 52 szkół podstawowych nasi uczniowie zajęli 21 miejsce

• Biegi przełajowe w Nowym Mieście „Nasza Gmina Biega”
Uczennica szóstej klasy Magdalena Szypur zajęła II miejsce w kategorii kobiet. Gratulacje dla Magdy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.

• Puchar Tymbarku w kategorii Chłopców U-10 i U-8
Uczniowie naszej szkoły w Pucharze Tymbarku na terenie gminy Nowe Miasto w kat U 8 zajęli II miejsce, natomiast uczniowie w kat U 10 zwyciężyli. Zwycięstwo w tych rozgrywkach dało naszym chłopcom prawo uczestniczenia w rozgrywkach na szczeblu powiatowym. Rywalizacja tam była już mocniejsza, porażka z chłopcami ze Środy Wlkp przekreśliła nam możliwość reprezentowania szkoły na zawodach wojewódzkich.

• Turniej Piłki Nożnej z Okazji Święta Niepodległości
Szkoła Podstawowa w Boguszynie jak co rocznie była organizatorem turnieju piłki nożnej halowej z okazji Święta Niepodległości.
Dziewczynki z naszej szkoły okazały się bezkonkurencyjne i zostały zwycięzcami turnieju. Chłopcy nie wiele ustąpili dziewczyną i zostali sklasyfikowani ostatecznie na II miejscu.

Dziękujemy uczniom za godne reprezentowanie szkoły, i życzymy kolejnych sukcesów sportowych, a zarazem zapraszamy do aktywnego spędzania czasu wolnego.