ZEBRANIA Z RODZICAMI

15.11.2017, 21:59, SP Boguszyn

ZEBRANIA Z RODZICAMI odbędą się w środę dnia 22 listopada o godzinie 16.00

zebranie ogólne w sali gimnastycznej - bardzo ważna obecność wszystkich rodziców, potem w klasach.

 

Tematyka zebrania ogólnego:
1. Informacja o staraniach o sygnalizację świetlną na przejściu dla pieszych obok szkoły - to nasze wspólne starania i troska o bezpieczeństwo dzieci udających się do szkoły i po lekcjach do domu.
2. Informacja o starania w Ministerstwie Oświaty o 15 tys. zł na książki do biblioteki - potrzebne wsparcie rodziców.
3. Informacja o Zabawie Andrzejkowej organizowanej przez Radę Rodziców - prośba o wsparcie.
4. Informacja o Kiermaszu Świątecznym 16 grudnia 2017r. o godzinie 15.00 (sobota).
5. Informacja o profilaktyce wszawicy na terenie powiatu średzkiego.
6. Apel do Rodziców z Kruczynka o pomoc w powrocie dzieci do obwodu szkolnego do Boguszyna (obecnie są w obwodzie szkoły w Kolniczkach - decyzja Rady Gminy z roku 2017).
6. Spotkanie z policjantami na temat bezpieczeństwa.

 

Bardzo prosimy wszystkich Rodziców o obecność, to ważne dla bezpieczeństwa ,rozwoju i przyszłości dzieci - uczniów szkoły i przedszkola.

 

Prosimy oddzielnie o obowiązkową obecność Rodziców uczniów klasy VII. To właśnie klasa VII jako pierwsza w historii w przyszłym roku będzie pisać po raz pierwszy obowiązkowy Sprawdzian ośmioklasisty, który będzie decydował o przyjęciu uczniów do wymarzonych szkół średnich (liceów i techników) i szkół branżowych. Rodzice, to przyszłość Waszych dzieci! Serdecznie zapraszamy. W klasie jest 21 uczniów i obecność na zebraniach 4 rodziców jest nieporozumieniem! Klasa VII nie jest łatwa. Nawet
najlepsi mają trudności. Wszyscy powinniśmy im pomóc i dlatego prosimy Rodziców klasy VII o większe zaangażowanie, przecież chodzi o całą przyszłość Waszych dzieci! To bardzo ważne zebranie dla wszystkich.

 

DYREKTOR SZKOŁY

Irena Borusiak 
« Wstecz